Alanya’ya 35 kilometre su hattı yapılacak

  • 20 Mart 2015
  • 353 kez görüntülendi.
Alanya’ya 35 kilometre su hattı yapılacak

sdfsdff

Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ni ziyaret eden ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ile bu yıl içinde Alanya’ya yapılacak su ve kanalizasyon yatırımları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda, Alanya merkez ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerindeki sorunlar ve bunları çözümü konusunda Faruk Karaçay’a bilgi verildi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, ASAT’ın Alanya’ya yapacağı yatırımlarla ilgili şu bilgileri verdi: “Bu yıl içinde Alanya’ya 35 kilometre su, 15 kilometre kanalizasyon hattı yapılacak. Okurcalar, Konaklı ve Payallar’daki su sorunlarının tamamen ortadan kaldırılması için çalışma başlattık. Arıtma tesislerinin tamamı elden geçirilecek. Bunun yanında arıza benzeri sorunlara her an müdahale edecek ekipler kurduk. Önümüzdeki aylarda gece vardiyası da oluşturacağız. Amacımız Alanya’ya en iyi hizmeti getirmek. Bu konuda Belediye Başkanımız Menderes Türel ve ASAT Genel Müdürümüz Faruk Karaçay bize her türlü desteği veriyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ