Avam Kamarası Başkanı kendisini aldatan eşinden boşanacak

  • 18 Mayıs 2015
  • 501 kez görüntülendi.
Avam Kamarası Başkanı kendisini aldatan eşinden boşanacak

İngiltere’de Avam Kamarası Başkanı John Bercow’un eşi Sally, kocasının kuzeni Alan Bercow ile yasak bir ilişki yaşadığı yönündeki iddiaları doğruladı.

BOŞANACAKLAR

Daily Mail gazetesi, çifte yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, “John Bercow’un artık sabrının taştığını ve artık bu problemli evliliği sonlandırma kararı aldığını” yazdı.

Bercow’un bu hafta, Avam Kamarası Başkanlığı görevine bir kez daha atanmadan önce boşanma kararını açıklaması bekleniyor.

John ve Sally Bercow çiftinin üç çocuğu bulunuyor. John Bercow’un, karısının ilişkisini öğrenmesi üzerine parlamento binasındaki dairesinde konakladığı, Sally Bercow’un ise çocukları ile ailenin Battersea semtindeki evinde kaldığı belirtiliyordu.

GEÇEN YIL DA YAKALANDI

Sally Bercow, geçen yıl da bir doğum günü partisinde, Afrika asıllı bir dansçı ile öpüşürken kameralara yakalanmıştı. Sally Bercow, fotoğraf bütün İngiliz ve hatta ardından da dünya basınında yayımlanınca, “John’la evliliğimde problem yok. Kimseye hesap vermem gerektiğini de düşünmüyorum. Utanılacak bir şey yapmadım” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ