Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan öğretmen ataması müjdesi

  • 15 Mayıs 2015
  • 567 kez görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan öğretmen ataması müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale’de halka hitap etti. Burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, öğretmen atamalarıyla ilgili de müjde verdi:

AĞUSTOS’TA 47 BİN ATAMA

Ağustos ayında 47 bin öğretmen adayının atanacağını söyleyen Erdoğan, “47 bin öğretmenin ataması Ağustos ayında yapılacak” dedi.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

BEN MİLLETİN TARAFINDAYIM

“Kırıkkale’de bugün burada 274 trilyon olan 71 ayrı eserin resmen açılışını yapıyoruz. Benim bir tarafım var, ben milletin tarafıyım.
Benim kardeşlerim sandıkta gereğini yapacak.

BENİ BU MEYDANLARDAN ALAMAZSINIZ

Kırıkkale benim 9 aylık Cumhurbaşkanlığı dönemimde ziyaret ettiğim 25. şehir. Benim vatandaşlarımla bir araya gelmemden rahatsız oluyorlar. Cumhur’la Başkan’ın buluşmasından niye rahatsız oluyorsunuz? Bunlar Cumhurbaşkanlığı makamını hala milletin değil vesayetin temsilcisi olarak görüyorlar. Yüksek Seçim Kurulu’na durmadan gidiyorlar, bu Cumhurbaşkanını meydanlara çıkarmayın diyorlar.

BİZ DİK DURACAĞIZ

CHP’si gidiyor, MHP’si gidiyor, HDP’si gidiyor. Durmadan gidiyorlar. Nereye giderseniz gidin, bu meydanlardan beni alamazsınız, susturamazsınız. Anayasa Cumuhrbaşkanının çalışmasını belirlemiş ve bu konuda halkıyla beraber olmak onun en önemli görevidir. Hiç endişeniz olmasın, biz dik duracağız ama dikleşmeyeceğiz. Ama eğilmek asla, biz sadece Allah’ın huzurunda eğiliriz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ