George Clooney’nin evine yaklaşana 600 dolar para cezası

  • 07 Nisan 2015
  • 474 kez görüntülendi.
George Clooney’nin evine yaklaşana 600 dolar para cezası

clooney

The Independent gazetesinin haberine göre, İtalya’nın Como Gölü kıyısında Villa Oleandra ve Villa Margherita adlı yan yana iki evin sahibi olan George Clooney, bölge halkından ve magazincilerden şikayetçi oldu.

100 METREDEN FAZLA YAKLAŞMAK YASAK

6 ay önce Venedik’te düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine giren ikilinin, İtalya’daki evlerinin çevresinde sıra dışı bir önlem alındı. Clooney, eşiyle birlikte yaşadığı villaya bölge halkının 100 metreden fazla yaklaşmasını yasaklayacak mahkeme kararı aldı.

600 DOLAR CEZA

Evin çevresine araç ya da tekneyle yaklaşılmasını yasaklayan karara uymayanlara yönelik 600 dolarlık bir para cezası daha var. Belediye, halkı bilgilendirmek üzere yeni kuralların yazılı olduğu uyarı levhaları astı, duyuruları sıklaştırdı. George Clooney bu evi 2002 yılında 7 buçuk milyon euroya satın almıştı.

TEKNELERE DE YASAK

Yayalara uygulanacak para cezasının yanı sıra tekneler için de göl “yasaklı bölge” ilan edildi. Teknelerin Clooney çiftinin evlerine 100 metre mesafeden fazla yaklaşması yasaklandı. 53 yaşındaki yakışıklı oyuncu George Clooney, Como Gölü’ndeki evini 2002’de 10.7 milyon dolara satın almıştı. Clooney, o tarihten bu yana yaz aylarını genelde burada geçiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ