İngiliz sevgililer DNA testiyle kardeş olduğunu öğrendi

  • 25 Mayıs 2015
  • 572 kez görüntülendi.
İngiliz sevgililer DNA testiyle kardeş olduğunu öğrendi

1

Paul ve Lee isimli iki erkek, internette tanışıp yaklaşık iki yıl flört ettikten sonra birlikte olmaya başladı. İlişkilerinin ciddileşmesinin ardından Lee, sevgilisi Paul’u ailesine tanıştırdı. Ancak Lee’nin ailesi Paul’u görünce adamın “Lee’nin annesinin ilk kocası Ron’a çok benzediğini” fark etti ve “İki sevgilinin kardeş olabileceğinden şüphelendiklerini” söyledi.

KARDEŞ OLDUKLARI ORTAYA ÇIKTI

Lee’nin annesi Ena’nın ilk kocası Ron’dan olan oğlu henüz 18 aylıkken devlet bakımına alınmış ve aile çocuğun izini kaybetmişti. Birbirlerini çok seven hatta bir gün evlenmeyi planlayan Paul ve Lee, bunun üzerine Lee’nin ailesinin şüphelerini gidermek üzere Jeremy Kyle Show isimli televizyon programına katıldı ve DNA testi yaptırdı. DNA testi çiftin korkularını doğruladı ve hem Paul hem de Lee’nin biyolojik annesinin Ena olduğunu ortaya çıkarttı.

“MİDEMİZ BULANIYOR”

Sonuçların açıklanmasından sonra büyük bir şok yaşayan çift “Midemiz bulanıyor. Ne diyeceğimizi bilemiyoruz” dedi. Jeremy Kyle Show, yaşananlardan sonra Paul ve Lee’nin ilişkilerine son verdiğini ancak “kardeş” olarak görüşmeye devam ettiğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ