İngiliz sunucu Cameron ile flörtleşti

  • 17 Mart 2015
  • 465 kez görüntülendi.
İngiliz sunucu Cameron ile flörtleşti

ingiliz

İngiltere, ‘Good Morning Britain’ isimli programın sunucusu Susanna Reid’i konuşuyor. İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir röportaj gerçekleştiren sunucu Daily Mail gazetesi tarafından ti’ye alındı.

CAMERON’A KUR YAPTI

On yıl boyunca BBC’de çalıştıktan sonra ITV’ye transfer olan sunucunun Cameron’a program boyunca 14 soru sorduğunu bu sorulardan 11’inin aile yaşamı, 2’sinin siyaset ve sadece bir tanesinin 7 hafta sonra gerçekleşecek seçimlerle ilgili olduğunu belirten gazete, Reid’in Cameron’a resmen kur yaptığını iddia etti.

VUCÜT DİLİ UZMANI: HAREKETLERİ CİLVELEŞMEYE İŞARET EDİYOR

Haberde görüşlerine yer verilen vücut dili uzmanı Judi James ise Reid’in mülakat sırasındaki hareketlerinin cilveleşmeyi işaret ettiğini belirtti. Uzman James, sunucu Reid’in hareketlerini, Grinin 50 Tonu filmindeki cilveleşmeyi işaret eden hareketlere benzetme yaptı.

DAHA ÖNCE DE BECKHAM İLE BENZER ANLAR YAŞADI

“Susanna Reid programdaki konuklarıyla flörtleşmesiyle tanınıyor” ifadelerini kullanan gazete, bu durumun bir ilk olmadığını, Reid’in daha önce eski İngiliz futbolcu David Beckham ile de benzer anlar yaşadığı iddiasına yer verdi.

Programın bugün ITV’de yayınlanmasının ardından adeta günün olayı olan Reid, sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden bir oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ