İngiltere Prensesi Charlotte’un 18 yaşındaki hali

  • 18 Mayıs 2015
  • 744 kez görüntülendi.
İngiltere Prensesi Charlotte’un 18 yaşındaki hali

prenses

ABD’li bilgisayar uzmanları, yıllar önce kaybolmuş çocukların şu anki görünümlerinin tahmin edilmesi için kullanılan bir dizi bilgisayar programının yardımıyla İngiltere’nin yeni prensesi Charlotte Elizabeth Diana’ın 18 yaşına geldiğinde nasıl görüneceğini tahmin etmeye çalıştı.

ANNESİ VE BABAANNESİNE BENZEYECEK

Programa, bu ayın başında dünyaya gelen prensesin annesi Kate Middleton, babası Prens William’ın yanı sıra büyükanne ve dedelerinin gençlik yıllarına ait fotoğraflarını da yükleyen uzmanlar, Prenses Charlotte’un gelecekte annesi Kate Middleton ve babaannesi Prenses Diana’ya benzeyen, uzun boylu, atletik ve güzel bir genç kız olacağını tahmin ettiklerini söyledi.

GELECEKTEKİ HALİ

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan PhoJo araştırma ekibinden uzmanlar, Prenses Charlotte’un aynı annesi gibi kalın bir alt dudak ve ince bir üst dudağa, yuvarlak bir yüze ve belirgin yanaklara sahip olacağına inandıklarını belirtti.

Küçük prensesin hem annesinin hem de babasının ailesinde gamzelerin yaygın olduğunu belirten uzmanlar, büyük olasılıkla Charlotte’ın da gamzeli bir yüze sahip olacağını söyledi.

Uzmanlar Prenses Charlotte’un çocukluk yıllarında saçlarının açık renk olacağını ancak zamanla saç renginin koyulaşacağını ve yetişkinliğe ulaştığında aynı annesi gibi kahverengi saçlı bir kadın olacağını tahmin ettiklerini de dile getirdi.

Prenses Charlotte’un 18 yaşındaki hali.

GÖRENLER GERÇEKÇİ BULDU

Uzmanların yayınladığı ve Prenses Charlotte’un 18 yaşındaki halini gösteren eskiz, sosyal medyada büyük ilgi çekti. Birçok kişi eskizi oldukça gerçekçi bulduklarını ve fotoğraftaki genç kadının hem Kate Middleton’a hem de Kraliyet ailesinin diğer kadınlarının gençliklerine oldukça benzediğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ