İzmir Mersinli Semt Merkezi’nin inşaatı sürüyor

  • 22 Mart 2015
  • 456 kez görüntülendi.
İzmir Mersinli Semt Merkezi’nin inşaatı sürüyor

sdfsdf

2014 yılının Aralık ayı sonunda temeli atılan binanın çok kısa bir zaman içinde tamamlanıp semt halkının hizmetine açılacağı bilgisini veren Pekdaş, semt merkezinden sadece kadınların değil çocuk ve gençlerin de faydalanacağını söyledi.

CAPCANLI BİR KENT YAŞAMI

İzmir’de semt merkezleriyle capcanlı bir kent yaşamı ortaya çıkarmak istediklerini dile getiren Pekdaş, “Çocuklarımızın, gençlerimizin ve kadınlarımızın hobilerini geliştirmek, özgüvenlerini artırmak, aktif iletişim becerilerini güçlendirmek kısacası hem hemşeri olmalarını, hem de bilinçli birer yurttaş olmalarını sağlamak bizim görevimiz. Bunu gerçekleştireceğiz ve hızla ilerliyoruz” dedi.

Semt merkezlerini önemsediğini her fırsatta ve her konuşmasında dile getiren Başkan Pekdaş, şuanda dört semt merkezinde başarıyla yürütülen Bizim Çocuklar Projesi’nin yeni açılacak Mersinli Semt Merkezi’nde de uygulanacağını söyledi. Mersinli Mahallesi 2814 sokak girişinde bulunan arazi üzerinde inşaat çalışmaları süren semt merkezi tamamlandığında bölge halkının buluşma noktası olacak.

11 yıldır mahallelinin hayallerini süsleyen merkez ile bölgeye de belediye eliyle hizmet gidecek. 375 metrekare inşaat alanına sahip ve 3 katlı olarak planlanan Mersinli Semt Merkezi, modern ve çevreye duyarlı mimarisiyle dikkat çekiyor. Kısa bir sürede kaba inşaatının büyük bölümü tamamlanan binanın birkaç ay içinde tamamlanması öngörülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ