Apple Watch Çin’de satışa sunuldu

  • 25 Nisan 2015
  • 291 kez görüntülendi.
Apple Watch Çin’de satışa sunuldu

apple watch

Çin’de resmi satışına bugün başlanan akıllı saat Apple Watch ürünlerini satın almak ve görmek isteyenler Apple mağazalarına geldi.

ÖN SİPARİŞ VERMEYENLER ALAMADI

Ön sipariş veren müşteriler yeni Apple ürünlerini mağazadan teslim alırken, ön sipariş vermeyenler saatleri görmekle yetindi. Diğer yandan mağaza yetkilileri, Apple Watch satın almak isteyen müşterilere internet üzerinden ön sipariş vermeleri gerektiğini ve mağazada satışa hazır Apple Watch ürünü olmadığını belirtti.

Apple Watch’un ön siparişleri, 10 Nisan’dan itibaren ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, Japonya, Hong Kong ve Çin’de alınmaya başlanmıştı. Bugün de bu ülkelerde Apple Watch ürünleri resmen satışa sunuldu.

EN UCUZ APPLE WATCH 417 ABD DOLARI

Yeni ürün akıllı saatler, “Apple Watch”, “Apple Watch Sport” ve “Apple Watch Edition” olarak üç farklı kategoriden oluşuyor. Çin’de en ucuz Apple Watch’ın fiyatı 2 bin 588 yuandan (yaklaşık 417 ABD doları) başlarken en pahalı modeller arasında olan 18 ayar altın akıllı saat, 88 bin 800 yuanlık fiyatıyla (yaklaşık 14 bin 342 ABD doları) dikkati çekti.

EN ÇOK SATILAN 3. MARKA

Apple, Samsung ve Lenovo’nun ardından Çin mobil telefon pazarında en çok satılan üçüncü marka konumunda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ